Trteclcuty6wivnriysm

Předložkový minikurz

Jsou nevypočitatelné jako počasí. A budete je milovat.

Anglické předložky - kdo by si na ně aspoň občas nezanadával :-)

Nebudu vás učit, kdy se používá ON a kdy AT. To najdete na webu, v učebnicích i v gramatických příručkách. Nejspíš jste takové výklady už mockrát četli - a pořád nic.

Ukážu vám v tomto minikurzu trochu jiný přístup. Nezaručím vám zvládnutí anglických předložek "snadno a rychle". Naopak. Bude vás to stát práci i čas.

Ale kdoví, třeba si ty mršky nakonec ještě zamilujete :-)


Pusťte se do toho hned!Kdo vás kurzem provede


Lenka Dvořáková
Lenka Dvořáková

Lenka Dvořáková je lektorka a koučka, která pomáhá lidem připravovat prezentace, které baví řečníky i posluchače. Zaměřuje se zejména na nerodilé mluvčí, kteří potřebují vystupovat v angličtině. Kromě vedení živých workshopů a individuálního koučinku provozuje také online platformu publicspeaking.cz.

Má za sebou kariéru v diplomacii a v akademické sféře, její velkou životní vášní jsou ale jazyky. Kromě rodné češtiny mluví anglicky, španělsky, německy, francouzsky a rusky a koketuje také s japonštinou. Není proto divu, že dlouhá léta vedla jazykovou školu. Bohaté zkušenosti s výukou angličtiny nyní využívá i jako lektorka a koučka prezentačních dovedností. Výsledkem jsou také online kurzy, kterými už prošlo přes 700 studentů z 80 zemí světa.

Získala několik ocenění v národních i mezinárodních soutěžích v řečnických dovednostech, naposledy v roce 2016 jako nejlepší nerodilá mluvčí angličtiny na česko-slovenském mistrovství.


Plán kurzu


  Sbíráme
Dostupné za dní
dní poté, co se přihlásíte
  Třídíme
Dostupné za dní
dní poté, co se přihlásíte
  Opakujeme si
Dostupné za dní
dní poté, co se přihlásíte

Pusťte se do toho hned!